Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Firma JEZIERSKI odświeża swój wizerunek i prezentuje nowe logo.

2023-08-18 | Autor: AK
Źródło: JEZIERSKI

Rebranding marki stanowi element strategii marketingowej mającej na celu odnowienie i wzmocnienie wizerunku przedsiębiorstwa na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych w segmencie okien Premium. Nowe logo i nowa identyfikacja wizualna to początek zmian, jakie zachodzą w firmie JEZIERSKI.

Wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej towarzyszy również zmiana dotychczasowego hasła reklamowego. Dotychczasowe hasło „Jezierski Markowe Okna” zostaje zastąpione nowym hasłem, „Jezierski Okna Premium”. Nowy system komunikacji marketingowej jest już sukcesywnie wprowadzany w drukach oraz innych nośnikach reklamowych. Pojawi się też w sieci Salonów firmowych oraz u Partnerów Handlowych producenta.  Nowe logo JEZIERSKI symbolizuje Tradycję, Jakość, Bezpieczeństwo, Zaufanie.


 
Firma JEZIERSKI działa nieprzerwanie od 1984 roku, ciesząc się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości. Od 1992 roku skupiliśmy się na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej. Z dumą zajmujemy miejsce w czołówce polskich producentów okien w segmencie premium. Jesteśmy członkiem Schüco Premium Partner.

 Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli. Zaufane grono poddostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat, podziela nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Misja, która nami kieruje, streszcza się w dwóch naczelnych wartościach: satysfakcji Klienta z zakupu oraz zadowolenia na długie lata z użytkowania doskonałego produktu. W każdym aspekcie swej działalności stawiamy na nieustanny rozwój. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych - informuje Paweł Mazur, z-ca dyrektora ds. marketingu.

Produkty marki JEZIERSKI to zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny i bezcenne doświadczenie pracowników. Wizytówkę marki JEZIERSKI stanowią Partnerzy Handlowi, którzy służą radą i pomocą przy szerokim wachlarzu projektów architektonicznych, od standardowych po najbardziej wymagające.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.jezierski.com.pl

 

Przeczytaj także

Mamy to! Umowy polsko-francuskie.

    Koniunktura na polskim rynku słabnie, ale za to eksport rośnie. Chociaż tradycyjnie największy rynek zbytu, czyli Niemcy przewidują bardzo mały wzrost sprzedaży (1-2%) w 2022 roku, to istnieje wielka szansa, że takie rynki, jak Francja, Belgia/Luksemburg, czy nawet...

Paneldoor podsumowuje rok 2022 i zdradza plany na przyszłość

Ubiegły rok był kolejnym udanym, zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym. W 2023 r. firma Paneldoor planuje kontynuować ścieżkę wzrostu i wprowadza rewolucyjne zmiany w ofercie, które istotnie wpłyną na polski i zagraniczny rynek drzwi. Firma Paneldoor powstała w...

Nasi partnerzy