Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Niedościgniony wzór - firma Saint Gobain

2020-02-11 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Saint Gobain

Grupa Saint-Gobain w Polsce należy do firm, które zdobyły prestiżową certyfikację Top Employer Polska 2019 i Top Employer Europe 2019, a cała Grupa Saint-Gobain znalazła się  w gronie 14 firm wyróżnionych tytułem Top Employer Global 2019. 

Podczas uroczystej Gali 31 stycznia 2019 roku Top Employers Institute* ogłosił wyniki corocznego badania standardów zatrudnienia w Polsce i na świecie. Jesteśmy jedną z 21 firm w Polsce, które przez ostatnie 6 lat są regularnie wyróżniane certyfikatem Top Employer Polska. Oznacza to, że stale doskonalimy nasze działania w obszarze zarządzania, zatrudniania i rozwoju, dbając o atmosferę i wysoką jakość pracy.
W procesie certyfikacji Top Employers Institute* ocenił nasze standardy zarządzania na podstawie analizy 600 praktyk i wskaźników, w następujących obszarach:

  •     Strategia rozwoju talentów
  •     Planowanie zasobów ludzkich
  •     Pozyskiwanie talentów
  •     Wdrażanie nowych pracowników
  •     Szkolenia i rozwój
  •     Zarządzanie wynikami
  •     Rozwijanie umiejętności przywódczych
  •     Rozwój kariery i planowanie sukcesji
  •     Wynagrodzenia i świadczenia
  •     Kultura.


„Przyznana certyfikacja jest uznaniem dla standardów  pracy, które tworzą pracownicy Saint-Gobain. Jest nagrodą za zaangażowanie, koleżeństwo, zaufanie, stały rozwój oraz przywiązanie do jakości. Jest potwierdzeniem ciągłego doskonalenia naszych praktyk  na wszystkich etapach „podróży pracownika”, które pozwalają nam rozwijać się w bezpiecznych warunkach pracy, a także  dbać o właściwą równowagę  pomiędzy pracą a życiem prywatnym.” – powiedziała Magdalena Kokosz, Country HR Director Saint-Gobain w Polsce.*Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca za pomocą globalnego badania praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, światowy autorytet w zakresie badania warunków pracy. Certyfikat Top Employer otrzymują tylko te organizacje, które spełniają wymagane standardy.

Przeczytaj także

PREZ-MET, Romanów: innowacyjna technologia zgrzewania profili okiennych na bazie...

Jednym z najważniejszych etapów produkcji stolarki okiennej jest zgrzewanie profili, z których powstaje rama oraz skrzydło okna. Precyzja przeprowadzenia tego procesu decyduje bowiem nie tylko o estetyce, ale i szczelności, a tym samym i energooszczędności gotowego produktu. Polska firma Prez-Met...

Targi Glass 2019 w Poznaniu

Kluczowe firmy branży szklarskiej na targach Glass! Powierzchnia ubiegłorocznej ekspozycji jedynych w Polsce targów branży szklarskiej Glass była o ponad 20 procent większa od poprzedniej. Wśród wystawców znalazły się firmy z kilkunastu krajów. Znamy już liderów, którzy potwierdzili swój udział...

Nasi partnerzy